evalalim_original

 

Doğanın parçası olarak yaşamayı, insanın asıl ihtiyacı olarak yorumlayan, projelerinde estetik ve modernizmi ustaca harmanlayan Beyazlar İnşaat, çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

 

Her projesiyle yepyeni başlangıçlar inşa eden Elma İnşaat, mutluluğu temel alan projeleriyle kusursuz yaşam alanları oluşturmuş, sektörde saygın bir yere ulaşmıştır.

 

İnşa ettiğimiz yapıları ayağa kaldıran, onları yarınlara güvenle taşıyan malzemelerin ve uyguladığımız yenilikçi teknolojilerin yanına daima bir unsuru daha ekliyoruz: şeffaflık. Biliyoruz ki açıklık ve dürüstlüğün olduğu her yerde kendine güven vardır. Yaptığı işe inancı ve güveni sonsuz olan bizler, bu gücün kaynağının sizlerin eseri olduğunu biliyor ve her yeni adımımızda daha da yükselen güveninizi gururla taşıyoruz.

 

Güncel olanı takip etmek ve yeniliğe açık olmak; tüm bunları yaparken de geçmişin deneyimleri sayesinde attığımız adımların yere sağlam bastığından emin olmak. Biz, gelişim olgusunun bizi tanımlayan en belirgin özellik olması gerektiğinin hep bilincindeydik. Varlığını sürdürebilmenin, büyüyüp gelişmekten geçtiği düşüncesini daima kurumsal stratejilerimizi oluştururken bir odak noktası olarak aldık. Geçmişte emek gücümüzle zamana bağlı koşulları, karşımıza çıkan zorlukları nasıl lehimize çevirdiysek bugün de aynı kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Bugün kırk yılı geride bırakan pozitif gelişimimizin arkasında hep o kararlılık vardı. Şimdi modern Türkiye’nin yenilikçi, dinamik ve üretken yüzünü yansıtan firmalarından biri olmakla övünç duyuyoruz. Pusulamız daima tek bir yöne çevrili: ileri.

 

Dokunduğumuz, şekillendirdiğimiz eserlerin her birine kendi ruhumuzu yansıtan izler bırakıyoruz. Benzerlerinin arasında bile farklılığı belirgin, kişilikli yapılar üretiyoruz. Biz, dönüşümün gücünü yorumdan aldığının, doğal olan her şeyin içinde dönüşüm ruhu taşıdığının farkındayız. Ürettiğimiz bütün yapıların doğal olanla bütünleşmesinin ve onun dönüştürebilen gücüne uyumlu olarak varlığını geleceğe taşımasının gerekliliğine inanıyor, yorumlarımızı bu ilkenin ışığında hayata katıyoruz. Günümüzün modern ve yeni konutlarını üretme yaklaşımına kattığımız yorum, yarınlarda da güncelliğini koruyarak klasikleşen yapılar haline dönüşüyor.

 

Elma İnşaat Sizlere Yeni Yaşama Alanlarına Davet Ediyor