1976'dan bugüne kaliteli yapılar.

0
KONUT
0
MUTLU AİLE
0
MUTLU İNSAN
building

“Sağlam yapı indirilen ilk tuğlayla başlar atılan son imzayla biter..”

Elma İnşaat 1976’da konut üretmek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan  bu yana inşaat alanındaki geniş  faaliyet yelpazesi ile hizmet veren ,konut sektöründeki önemli yatırımlarıyla büyümeye devam eden Elma İnşaat, başarılı ve deneyimli yönetim kadrosuyla geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamandalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak en uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

ELMA İNŞAAT 1976 YILINDA MUSTAFA ELMA TARAFINDAN KURULMUŞTUR.

Elma İnşaat 1976’da konut üretmek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan  bu yana inşaat alanındaki geniş  faaliyet yelpazesi ile hizmet veren ,konut sektöründeki önemli yatırımlarıyla büyümeye devam eden Elma İnşaat, başarılı ve deneyimli yönetim kadrosuyla geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir.

‘Sağlam yapı indirilen ilk tuğlayla başlar, atılan son imza ile biter  zihniyeti ile  yola çıkarak ‘hayallerinizi inşa etmek için çalışma düşüncesini benimseyen Elma İnşaat, ülkemizin birçok kentinde yüzlerce eseri başarıyla bitirdi ve hizmete açtı. Şirketimiz gerek modern teknoloji kullanımı, gerekse kalite konusunda çağa ayak uydurarak teşebbüste bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer elde etmiş marka binalar üreterek, şirketimiz inşaat, kompleks , bayındırlık ve ulaştırma toplu konut , plaza ile ilgili işleri başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir.Türkiye genelinde hizmet binaları, lojmanlar, hükümet konakları, baraj ve altyapıda birçok projeyi bitirerek değerli halkımızın hizmetine sunan Elma İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten aldığı güç ve titizlikle uyguladığı dünya standartları ile gelecekte de halkımızın ve ülkemizin hizmetinde olacaktır.

Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket ederek, inşaat sektöründe kalitesi yüksek projeler gerçekleştiren Elma İnşaat, modaya , doğaya ve teknoloji’ye uyumlu olanı yapma ilkesini benimseyerek, araştırmacı kimliğiyle dünyadaki en son teknolojileri ülkemiz insanının ihtiyacı ile buluşturmaktadır. Yüzlerce çalışanıyla ülkemizin hizmetinde olan Elma inşaat ailesi ile her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükselterek bu ülkeye ve milletine hizmet etmekten gurur duyacaktır.

cpk_kalite
Kalite Politikamız

Ülkemizin bugününe sahiplenip geleceğini kurarken, yapı sanatının ustası olarak Elma İnşaat’a da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşa ediyoruz. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmalarını için çalışıyoruz.

cev
Çevre Politikamız

Biz, yaşadığımız çevreyi gelecek nesilden ödünç aldığımızın bilinciyle çalışıyoruz.

Şehrin yapılandırılmasındaki kurallara uyarak sağlık ve çevre politikalarına azami dikkati gösteriyor, birlikte çalıştığımız herkesin de göstermesini sağlıyoruz.

degerlerimiz
Değerlerimiz

Elma İnşaat’ın en önemli değeri; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette, Elma İnşaat’ın marka değeri, özellikle şehir ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü yapı ustalığını sanata dönüştüren Elma İnşaat, yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir. Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!

MİSYONUMUZ

İnşasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak.

Ürettiğimiz yaşam alanlarını sanata dönüştürmek.

Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak..

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını,

yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve

Türkiye’nin en önemli yapı ustası olmak…

YÖNETİM KURULUMUZ

Aşkın ELMA

Yönetim Kurulu Başkanı

Merve Sefa ELMA

Mali İşler

Mehmet ELMA

Satış Pazarlama

Nihat ELMA

Gayrimenkul Piyasası Araştırma

Değerleme Uzmanı