ASLA KOLTUK SEVDASI DEĞİL

Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Aşkın ELMA, Bulten63.com’a konuştu. Elma, seçim öncesi muhabirlerimize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. 

Asla koltuk sevdası ya da herhangi bir vasıf için gönül vermedik merak ettiğimiz bizi heyecanlandıran yapılması gereken işler var buna inandık ve eleştirmek yerine bu icraatları gerçekleştirmek üzere aday olduk ve projelerimi açıklamamdaki maksadım başkanlık kime nasip olur ise bu projelerin hayata geçirmesidir mesela benim ya da bir başkasının yapması değil önemli olan Karaköprü’nün kazanmasıdır. Urfa’nın kazanmasıdır bu dava milletin zaman ve yaşam davasının mücadelesidir demem o ki önce beyin göçünü durdurmak ve okumuş aydın neslimizi il dışına veya ülke dışına gitmesini şehrini terk etmesini önlemek için özel üniversite yapmak için belediye başkanının bir iş adamının ayağına gitmesi gurur değil bir kere onurlu bir davranıştır ve kesinlikle başarılı olacağına inanıyorum.

Akasya ağaçlar yerine meyve ağaçları dikilmeli ve bu maliyet açısından tohum olarak yetiştirilmeli. Ayakkabı, tekstil, balık, tavuktan tutun aklınıza  gelecek birçok üretim tesisleri açıp hem uygun ürün elde edilebilir hem belediyeye gelir elde edilir hem işsizlik kökünden çözümlenebilir eminim yol ve su gibi basit ve bulunduğumuz tarihte milletin önemli bir sorunu olarak değil hiç yaşanmamış gibi tüm köylerimizdeki evlerin önüne kadar getirilmeli ve gündem bile olmamalı.

Tramvay gibi eskimiş fakat ilçemizin butik ve vizyonlu bir görünüme sahip olması için gereklidir ve yapılması kanun gibi bir şeydir fırat’ın dibindeki bir şehrin elektriği kesilemez susuz kalamaz buda en büyük gerçektir.

Haberin Linki için TIKLAYINIZ.