GAYRİMENKUL SATIŞ OFİSİ

Büyüyen ve Hızla Gelişen Şehrimiz ve Ülkemiz Adına Yeni Konsep Özel Tasarımlı Gayrimenkul Departmanımız Yenilenmiştir,Ş.Urfa’da İlk ve Tek Olan Gayrimenkul Ofisimiz Satılık,Kiralık Her Türlü Gayrimenkul Portföyünü bulundurmaktadır.

Ayrıca Satmak İstediğiniz Gayrimenkullerinizi Uluslararası Gayrimenkul Arenasında Paylaşarak Gayrimenkullerinizi Stres’siz Bir Şekilde Pazarlayarak Size ve Sevdiklerinize Zaman harcamanızı Sağlayacağımızdan Hiç Şüpheniz Olmasın.

Tamamı Profesyonel Çalışanlarımız ve Yeni Başlayan Acemi Çalışanlarımızın En Düşük Basamaktan Başlatarak Çıraklıktan Ustalığa Zaman Harcayarak Onu Profesyonel Eğitimlerini Tamamlamış Sizlere Gerçek Kalifiyeli Çalışanların Hizmet Etmesi En Büyük Temennimiz.

Ofisimizde Son Teknolojileri Yakından Takip Ederek Alt Yapımız Kadar Üst Dizaynlarında Görmezden Gelemezdik Profesyonel Fotoğraf Makinamız,Gayrimenkulleri Yerinde Görmenizi Sağlayan Lcd Monitorler Tv’ler,Sigara İçilebilir Çay Keyfi Yapabileceğiniz Açık Alan  ve Sizleri Gayrimenkulleri Gezdirirken  Kullanmış Olduğumuz Son Model Araçlar ile Sizlere Hizmet Etmenin Mutluluğu Yaşamaktayız.

 

Elma İnşaat Gayrimenkul Departmanımıza Kahvemizi İçmeye Güzel Sohbetler Yapmayı Temenni Ederiz…